Kandydaci w wspierani przez nasz wyborach do RN Enea S.A.

Data publikacji: 8/03/2019

W dniu wczorajszym Główna Komisja Wyborcza zatwierdziła listę kandydatów w wyborach członków Rady Nadzorczej Enea S.A. z ramienia pracowników.

14 związków zawodowych z GK Enea utworzyło wspólny Komitet Wyborczy, który zgłosił 3 kandydatów, po jednym z każdego obszaru: jeden z obszaru wydobycia, jeden z obszaru wytwarzania i jeden z obszaru dystrybucji. Każdy z nas będzie mógł oddać trzy głosy, NSZZ "Solidarność" Enea wspiera całą trójkę kandydatów Komitetu.

Przedstawiamy ich sylwetki.

Nasi kandydaci reprezentują wszystkie trzy obszary GK Enea. Jeśli uda im się wygrać, wtedy każdy pracownik będzie miał reprezentanta znającego specyfikę jego pracy:

plakat__002_male.jpg

A oto bliższy opis poszczególnych kandydatów naszego Komitetu (kliknij aby obejrzeć większy obraz):

ulotka_s1.jpg

Poniżej prezentujemy historyczny dokument, który jednoczy 14 związków zawodowych działających w GK Enea wokół jednej sprawy: wyboru faktycznej reprezentacji całej GK Enea do Rady Nadzorczej Enea S.A. (kliknij dla powiększenia):

ulotka_s2.jpg