Data publikacji: 15/06/2020

Komunikat dotyczący zasad bezpieczeństwa w związku z koronawirusem

Koleżanki i Koledzy,

pragnę przekazać nastepujące informacje i sugestie dotyczące pracy biur w Regionie Wielkopolska NSZZ "Solidarność" (Poznań, Piła, Leszno, Jarocin, Gniezno, Września):

1. Od 15 czerwca 2020 r.  biura ZR w Poznaniu, Lesznie i Pile otwarte są tak jak do tej pory, tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.
  2. Rezygnujemy z pracy zdalnej, tzn. wszyscy pracownicy od 15 czerwca br. powracają do pracy w tradycyjnej formule.
  3. Wszystkie spotkania w salach konfekcyjnych Regionu (Piła, Leszno, Poznań, Jarocin, Gniezno, Września) po 15 czerwca br. muszą z organizowane zgodnie z obowiązującymi wymogami sanitarnymi.
  4. Porady ZUS oraz kancelarii adwokackiej funkcjonują na zasadach jak sprzed pandemii.

W trosce o nasze i pracowników zdrowie nadal zachęcam do załatwianie wszelkich spraw związkowych (jeśli jest to możliwe) w pierwszej kolejności za pomocą kontaktu telefonicznego i e-mailowego.

Jarosław Lange
Przewodniczący Zarządu Regionu Wielkopolska