Data publikacji: 13/03/2020

Komunikat dotyczący wprowadzenia zasad bezpieczeństwa w związku z koronawirusem

Koleżanki i Koledzy,

pragnę przekazać następujące informacje i sugestie dotyczące pracy biur w Regionie Wielkopolska NSZZ Solidarność (Poznań, Piła, Leszno, Jarocin, Gniezno, Września):

1.     Biura ZR w Poznaniu, Lesznie i Pile otwarte są w godzinach od 8.00 16.00.

Jednakże z powodu  przestrzegania zasad postępowania epidemiologicznego związanych z koronawirusem część pracowników pracuje w systemie pracy zdalnej poza biurem ZR. Wobec powyższego, bardzo proszę o załatwianie wszelkich spraw związkowych (jeśli jest to możliwe) w pierwszej kolejności za pomocą kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

2.     W terminie do 27 marca br. nie będą organizowane w salach konferencyjnych Regionu (Piła, Leszno, Poznań, Jarocin, Gniezno, Września)  żadne spotkania.

3.     Porady ZUS oraz  kancelarii adwokackiej  (biorąc pod uwagę terminy procesowe) są utrzymane na obowiązujących dotychczas  zasadach.

Jarosław Lange
Przewodniczący Zarządu Regionu Wielkopolska