Bon rabatowy na wypoczynek

Data publikacji: 1/10/2020

Zapraszamy do skorzystania z bonu rabatowego dla członków Związku na wypoczynek w wybranych ośrodkach.

Zapraszamy do skorzystania z wypoczynku w ośrodkach DOMS w Zakopanem, Jarnołtówku i Spale. Z bonem zapłacicie Państwo o 200 zł mniej za wszystkie usługi świadczone w naszych obiektach, a w szczególności wyżywienie, noclegi oraz strefę relaksu.

16072020bon.jpg

JAK DOSTAĆ BON NA WYPOCZYNEK?

• Bon należny jest każdemu, kto na dzień 15 lipca 2020 r. jest członkiem Związku NSZZ „Solidarność”. Bon powinniście Państwo otrzymać w organizacji Związku, w której jesteście Państwo zarejestrowani.
  • Jeśli nie są Państwo członkami Związku NSZZ "Solidarność", a chcą otrzymać bon to należy zapisać się do zakładowej organizacji NSZZ „Solidarność”, a po miesiącu członkostwa otrzymają Państwo bon 200 zł na wypoczynek.

GDZIE MOŻNA WYKORZYSTAĆ BON I W JAKIM TERMINIE?

Bony można wykorzystać od 1 sierpnia 2020 r. do 31 lipca 2021 r.

JAK ZAREZERWOWAĆ POBYT?

• Rezerwacji można dokonać poprzez kontakt telefoniczny z recepcją wybranego ośrodka. W trakcie rezerwacji należy poinformować o chęci skorzystania z bonu.
  • Rezerwując poprzez Booking, lub inne portale pośredniczące w sprzedaży usług Doms nie będzie możliwości realizacji bonu.

NA JAKICH WARUNKACH MOŻNA WYKORZYSTAĆ BON?

• Pobyt minimum dwa noclegi.
  • Wypoczynek z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja, bądź zamiennie śniadanie i obiadokolacja).

CZY BON ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI DOMS

• Posiadacze elektronicznej legitymacji NSZZ „Solidarność” otrzymują dodatkowo 10% rabatu przy dokonaniu rezerwacji i po okazaniu legitymacji w trakcie rejestracji w recepcji. Rabat dotyczy wyłącznie posiadacza legitymacji.
  • Bonu nie można zrealizować korzystając z ofert specjalnych i promocji.

Pytania dotyczące obiektów, rezerwacji itd. prosimy kierować na adres solidarnosc@doms.com.pl . Zachęcamy także do skorzystania infolinii dostępnej dla Państwa w godz. 8-16 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu (18)2012763.

Regulamin DOMS na 40 lat NSZZ Solidarność.