Akademia Reissa dla związkowców

Data publikacji: 25/11/2021

Piłkarska Akademia Reissa przygotowała atrakcyjną propozycję dla dzieci członków NSZZ „Solidarność” Enea Poznań.

APR Solidarność Enea.jpg

W związku z „Wielkimi Naborami” dla dzieci w wieku 4-12 lat Akademia Piłkarska Reissa przy współpracy z NSZZ „Solidarność” Enea przygotowała specjalną ofertę na 1-szy miesiąc bezpłatnych treningów.

UWAGA: Z  oferty mogą skorzystać również dzieci będące członkami rodziny pracownika firmy należącego do NSZZ „Solidarność” ENEA, w tym kuzynostwo czy wnukowie.

1. Wybierz dogodną lokalizację treningów Akademii (140 lokalizacji, sprawdź https://www.akademiareissa.pl/lokalizacje ).
  2. Zadzwoń i zarejestruj się pod nr tel. 573 972 920 podając wybraną lokalizację.

Zyskujesz bezpłatny miesiąc treningów.

• Lepsze zdrowie i sprawność dziecka – mniej nieobecności w pracy!
  • Treningi dla chłopców i dziewczynek bez selekcji

Dowiedz się więcej:

www.akademiareissa.pl | facebook.com/akademiareissa

Najczęściej zadawane pytania:

Podstawą funkcjonowania klubu jest popularyzacja wśród uczestników zdrowego trybu życia oraz kształtowanie cech charakteru młodych sportowców. Szkolenie realizowane jest przez wykwalifikowaną kadrę i opiera się na innowacyjnych metodach.

Jak często oraz w jakich godzinach odbywają się treningi?

Treningi odbywają się 2 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych.

Czy z oferty może skorzystać tylko dziecko pracownika?

Z naszej oferty może skorzystać każde dziecko spokrewnione z pracownikiem – syn, córka, kuzyn, wnuk.

Czy jeśli firma ma oddziały w innych miejscowościach, pracownik również może skorzystać z oferty?

Oczywiście. Każdy pracownik firmy, niezależnie od lokalizacji. Warto jednak sprawdzić czy Akademia Piłkarska Reissa działa na terenie danej miejscowości. Akcja dotyczy dzieci, które nie są obecnie zawodnikami Akademii.