Organizacja Międzyzakładowa nr 58 ZR Wlkp

NSZZ "Solidarność" ENEA Poznań

Umowa społeczna podpisana

Data publikacji: 12/04/2019

Po długich i żmudnych negocjacjach dziś podpisana została Umowa społeczna dla Grupy Enea.

Negocjacje płacowe w Enea SA

Data publikacji: 10/04/2019

W Enea SA prowadzone są negocjacje płacowe, których mają uzgodnić politykę spółki w tej sferze.

Echa wyborów

Data publikacji: 10/04/2019

Organizacja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność - Enea wystąpiła z oficjalnym pismem do Zarządu Enea SA oraz RN Enea SA, w którym żąda podjęcia środków zapewniających bezpieczeństwo pracownikom Enea SA uczestniczącym w wyborach do RN tej spółki.

Petycja do Wojewody

Data publikacji: 5/04/2019

Petycja przekazana Wojewodzie Wielkopolskiemu Zbigniewowi Hoffmannowi podczas demonstracji NSZZ Solidarność, 4 kwietnia pod Urzędem Wojewódzkim w Poznaniu.

Apel przewodniczącego Dudy

Data publikacji: 4/04/2019

Apel przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ “Solidarność” Piotra Dudy skierowany do członków Związku

Pożegnanie Marka

Data publikacji: 3/04/2019

We wtorek, 2 kwietnia na cmentarzu Junikowskim ostatni raz pożegnaliśmy naszego kolegę Marka Michalczyka.

Zjazd Delegatów

Data publikacji: 22/03/2019

W czwartek i piątek, 21 i 22 marca, w Grodzisku Wlkp. odbył się Zjazd Delegatów Organizacji Podzakładowej NSZZ Solidarność Enea Poznań.

Nasi w Radzie Nadzorczej Enea SA

Data publikacji: 20/03/2019

Wszyscy kandydaci do Rady Nadzorczej Enea SA popierani przez porozumienie związków zawodowych uzyskali wymaganą większość.

Weź udział w wyborach!

Data publikacji: 14/03/2019

Dlaczego nie należy bojkotować tych wyborów...

Okręgi wyborcze

Data publikacji: 7/03/2019

Zmiana okręgu wyborczego - tylko do jutra!