Organizacja Międzyzakładowa nr 58 ZR Wlkp

NSZZ "Solidarność" ENEA Poznań

Żegnamy naszą koleżankę Mirosławę Kostańską

Data publikacji: 15/04/2016

Z wielkim żalem żegnamy dziś naszą koleżankę, Mirosławę Kostańską.

Zmarł nasz kolega

Data publikacji: 26/11/2015

Z przykrością powiadamiamy o śmierci naszego kolegi. Jarosław Korcz zmarł 23 listopada 2015 w wieku 49 lat.

Duszpaszterstwo Energetyków i Ciepłowników zaprasza

Data publikacji: 9/09/2015

Duszpaszterstwo Energetyków i Ciepłowników zaprasza nas wszystkich na uroczystą mszę św. dziękczynną w intencji środowisk pracy Energetyków i Ciepłowników. Okazją do niej jest przypadający w sierpniu Dzień Energetyka, a odprawiona zostanie przez Jego Ekscelencję Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego Metropolitę Poznańskiego w niedzielę 13.09.2015 o godz. 1230 we wspaniałym wnętrzu Fary Poznańskiej (ul. Klasztorna 11). Msza św. poprzedzona będzie złożeniem o godz. 1145 kwiatów przed obeliskiem upamiętniającym energetyków, którzy zginęli podczas II wojny światowej przy ul. Panny Marii 2.

31 sierpnia - Dzień Solidarności i Wolności

Data publikacji: 31/08/2015

Dzień 31 sierpnia został ustanowiony świętem państwowym przez Sejm RP w dniu 27 lipca 2005. Tym samym od 10-ciu lat w rocznicę podpisania w Gdańsku porozumień sierpniowych, zawartych między władzami komunistycznej Polski, a przedstawicielami robotniczych komitetów strajkowych,  obchodzimy Dzień Solidarności i Wolności. Przedstawiciele naszej Komisji Podzakładowej uczestniczyli dziś w poznańskich uroczystościach z tej okazji.

Relacja z obchodów 35-lecia NSZZ "Solidarność"

Data publikacji: 25/08/2015

Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji z poznańsko-zielonogórskich obchodów 35-lecia powstania NSZZ "Solidarność". Jej autorem jest nasz kolega Jarek Kordus.

Nasze obchody 35-lecia powstania NSZZ "Solidarność"

Data publikacji: 18/08/2015

35-lecie_nszz_s_logo_300.jpgRok 2015 poświęcony jest obchodom 35-lecia powstania NSZZ "Solidarność". Nasz związek zawodowy powstał na bazie wielu komitetów strajkowych, które przekształciły się w komisje założycielskie Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego "Solidarność". Jego rejestracja nastąpiła 10 listopada 1980 roku przez Sąd Wojewódzki w Warszawie.

W ramach naszej Komisji Podzakładowej rocznicę tą będziemy świętować wspólnie z członkami Komisji Podzakładowej z Zielonej Góry w najbliższą sobotę 22-go sierpnia, na terenie Hotelu Edison w Baranowie.

Zebranie Komisji Podzakładowej

Data publikacji: 2/04/2015

W dniu 1.04.2015 odbyło się spotkanie Komisji Podzalĸadowej nr 2 NSZZ Solidarność ENEA.

Uchwały Zebrania Delegatów i Komisji Podzakładowej

Data publikacji: 20/02/2015

Odbyło się zapowiadane Zebranie Delegatów Organizacji Podzakładowej ENEA Poznań Nr 2 ZR Wlkp, a także zebranie naszej Komisji Podzakładowej.

Wobec sytuacji w kraju, która jest wynikiem coraz bardziej ostentacyjnego lekceważenia społeczeństwa przez manipujujące nami przy pomocy usłużnych mediów kręgi władzy powołany został Komitet Protestacyjno-Strajkowy.

Zebranie Delegatów

Data publikacji: 10/02/2015

W dniach 19-20 lutego odbędzie się zebranie delegatów naszej organizacji podzakładowej.

Zmiana numeru konta

Data publikacji: 28/01/2015

Nasza Organizacja Podzakładowa NSZZ Solidarność zmieniła numer konta bankowego.