Organizacja Międzyzakładowa nr 58 ZR Wlkp

NSZZ "Solidarność" ENEA Poznań

Nagroda świąteczna

Data publikacji: 19/11/2018

Wspólna Reprezentacja Związkowa wezwała zarządy spółek Grupy Enea do ustalenia wysokości nagrody świątecznej dla Pracowników.

Usłyszane wołanie

Data publikacji: 8/11/2018

W odpowiedzi na skargę dotyczącą zamiaru zastosowania wobec Grupy Enea kar za nie dotrzymanie wskaźników jakościowych, co było konsekwencją działania żywiołów na naszym obszarze, otrzymaliśmy odpowiedź z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Piotr Duda przewodniczącym

Data publikacji: 26/10/2018

Piotr Duda pozostanie przewodniczącym naszego związku. Uczestnicy odbywającego się w Częstochowie XXIX Krajowego Zjazdu Delegatów wybrali go w czwartek na kolejną kadencję.

"Nagroda" za trud

Data publikacji: 22/10/2018

Po każdej z zeszłorocznych wichur, które przeszły nad obszarem Enei demolując majątek sieciowy, tysiące naszych ludzi przez wiele godzin, dni usuwało awarie, naprawiało sieci. Okazuje się, że można za to zostać UKARANYM!

Poparcie dla Solidarności Grupy PGE

Data publikacji: 9/10/2018

5 października w Warszawie odbył się protest pod siedzibą zarządu spółki PGE Polska Grupa Energetyczna SA. Protest był zorganizowany przez Radę Krajowego Sekretariatu Górnictwa i Energetyki w odpowiedzi na łamanie praw pracowniczych przez władze PGE.

Skrzatusz - pielgrzymka

Data publikacji: 12/09/2018

Zapraszamy do udziału w pielgrzymce pracowników Enea Operator

Pamięci Pawła Balcerowskiego

Data publikacji: 4/08/2018

Sierpniowe spotkanie Komisji Podzakładowej nr 2 NSZZ Solidarność GK Enea zbiega się z siódmą rocznicą śmierci Pawła Balcerowskiego, która minęła 1 sierpnia.

Wódz nigdy nie odchodzi w zapomnienie.

Data publikacji: 19/06/2018

Podczas szamotulskiego zebrania Komisji Podzakładowej nr 2 zorganizowano uroczyste, wspomnieniowe spotkanie z Piotrem Adamskim, byłym Przewodniczącym Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Enea.

Wyjazdowa sesja Komisji

Data publikacji: 19/06/2018

Spotkanie Komisji Podzakładowej nr 2 NSZZ Solidarność GK Enea tym razem zostało zorganizowane w Szamotułach, w piątek 15 czerwca.

Z prac Komisji Podzakładowej nr 2

Data publikacji: 4/06/2018

Rankiem, w upalną środę 30 maja, rozpoczęło się kolejne robocze spotkanie Komisji Podzakładowej nr 2 NZSS Solidarność GK Enea.