Organizacja Międzyzakładowa nr 58 ZR Wlkp

NSZZ "Solidarność" ENEA Poznań

Pielgrzymka do Markowic

Data publikacji: 28/09/2020

Zapraszamy na pielgrzymkę pracowników Enea Operator do Sanktuarium w Markowicach.

Delegacja w Krzeszowie

Data publikacji: 28/09/2020

Fotorelacja z pobytu naszego pocztu sztandarowego w Krzeszowie.

Data publikacji: 27/09/2020

Kolejne robocze spotkanie Komisji Podzakładowej nr 2 NSZZ Solidarność GK Enea odbyło się 25 września w Grodzisku Wlkp.

Pielgrzymka na Jasną Górę

Data publikacji: 3/09/2020

Zapraszamy do uczestnictwa w 38. Pielgrzymce Ludzi Pracy na Jasną Górę

Pikieta pod Cegielskim

Data publikacji: 2/09/2020

Apelujemy o przybycie na pikietę przed siedzibą firmy H.Cegielski

Data publikacji: 21/08/2020

Spotkanie Komisji Podzakładowej nr 2 NSZZ Solidarność GK Enea w sierpniu znów odbyło się we Wrześni i związane było z uczczeniem dziewiątej rocznicy śmierci Pawła Balcerowskiego.

Dziś nasze święto: Dzień Energetyka!

Data publikacji: 14/08/2020

Jak co Roku 14 sierpnia obchodzimy Nasze Święto: Dzień Energetyka. Dzień tych, którzy swą ofiarną pracą, czy to w Terenie zapewniając ciągłość dostawy tak bardzo niezbędnej dziś wszystkim do życia energii, czy to zza biurka, dbając o bezpieczną organizację pracy, czy poprzez świadczenie  profesjonalnej obsługi odbiorców dbając o zadowolenie naszych klientów, powodują, że energia elektryczna dociera wszędzie tam, gdzie jest potrzebna.

WSZYSTKIM WAM, a w szczególności członkom Krajowej Sekcji Energetyki NSZZ "Solidarność", którzy oprócz wykonywania obowiązków zawodowych i rodzinnych, poświęcają jeszcze swój czas dla innych, dbając o interesy pracownicze oraz broniąc naszych nabytych praw, niech będzie mi wolno w imieniu Prezydium KSE oraz własnym, życzyć: tak bardzo ważnego zdrowia, sukcesu i zadowolenia z wykonywanej pracy oraz szczęścia w życiu osobistym. Spełniajcie marzenia dające motywację do dalszego działania. Niechaj Patron ludzi pracy bł. Jerzy Popiełuszko i nasz Patron, św. ojciec Maksymilian Kolbe, mają Energetyków pod swoją opieką.

Krajowej Sekcji Energetyki NSZZ "Solidarność"

Marek Boiński

Data publikacji: 13/07/2020

Po zluzowaniu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 możliwe się stało zorganizowanie obrad Komisji Podzakładowej nr 2 NSZZ Solidarność GK Enea. Odbyły się one 10 lipca w Grodzisku Wlkp.

Spotkanie z Zarządem Enea SA

Data publikacji: 9/07/2020

W siedzibie Spółki w Poznaniu członkowie zarządu Enea SA spotkali się z przedstawicielami organizacji związkowych obszaru Poznańskiego.

Data publikacji: 15/06/2020

Komunikat dotyczący zasad bezpieczeństwa w związku z koronawirusem