Organizacja Międzyzakładowa nr 58 ZR Wlkp

NSZZ "Solidarność" ENEA Poznań

Składki związkowe odliczane

Data publikacji: 21/09/2021

Oczekiwany od ponad 30 lat postulat „S” stał się faktem! Będzie można odliczyć od podatku związkową składkę

Wywieś flagę!

Data publikacji: 26/08/2021

31 sierpnia 1980 roku to ważna dla nas wszystkich data - wtedy powstał Niezależny Samorządny Związek Zawodowy „Solidarność”. Możemy ten Dzień Solidarności i Wolności uczcić w wyjątkowy sposób - wywieszając flagę ,,Solidarności”

Zaproszenie na pielgrzymkę

Data publikacji: 16/08/2021

Katolickie Stowarzyszenie Energetyków "Nazaret" oraz NSZZ Solidarność zaprasza wszystkich na Pielgrzymkę do Sanktuarium w Gościkowie-Paradyżu, 4 września 2021.

Zaproszenie na pielgrzymkę

Data publikacji: 9/07/2021

Katolickie Stowarzyszenie Energetyków "Nazaret" zaprasza wszystkich na XXXVI Pielgrzymkę Energetyków i Elektryków na Jasną Górę, 21–22 sierpnia 2021.

Podziękowanie za udział w manifestacji

Data publikacji: 11/06/2021

Podziękowania za liczny udział w manifestacji w obronie polskiej energetyki oraz przeciw braku dialogu społecznego od Przewodniczącego Krajowego Sekretariatu Górnictwa i Energetyki NSZZ "Solidarność".

Manifestacja

Data publikacji: 10/06/2021

Kilka tysięcy energetyków z kilku central związkowych, w tym NSZZ Solidarność stawiło się w Warszawie

Obrady Komisji Podzakładowej

Data publikacji: 18/05/2021

Obrady Komisji Podzakładowej nr 2 NSZZ Solidarność GK Enea zostały przeprowadzone w piątek, 14 maja w Poznaniu.

Negocjacje płacowe w Enea SA

Data publikacji: 12/05/2021

Brak ostatecznych rozstrzygnięć dotyczących polityki płacowej w tym i przyszłym roku.

Radosnej Wielkanocy

Data publikacji: 30/03/2021

Transformacja energetyczna: Kończy się czas pism i rozmów

Data publikacji: 18/03/2021

Organizacje „Solidarności” w Grupie TAURON wszczęły w swoich firmach spory zbiorowe. To wyraz niepokoju o miejsca pracy w związku z prowadzonym przez Ministerstwo Aktywów Państwowych procesem transformacji energetycznej. W całej branży wśród załóg rośnie niepokój, a liderzy „Solidarności” zwracają uwagę na niedotrzymywanie przez stronę rządową dotychczasowych ustaleń. Dzisiaj w tej sprawie odbyło się spotkanie on-line Prezydium Krajowej Sekcji Energetyki NSZZ „Solidarność” z przewodniczącym Związku Piotrem Dudą.