Nasze obchody 35-lecia powstania NSZZ "Solidarność"

Data publikacji: 18/08/2015

35-lecie_nszz_s_logo_300.jpgRok 2015 poświęcony jest obchodom 35-lecia powstania NSZZ "Solidarność". Nasz związek zawodowy powstał na bazie wielu komitetów strajkowych, które przekształciły się w komisje założycielskie Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego "Solidarność". Jego rejestracja nastąpiła 10 listopada 1980 roku przez Sąd Wojewódzki w Warszawie.

W ramach naszej Komisji Podzakładowej rocznicę tą będziemy świętować wspólnie z członkami Komisji Podzakładowej z Poznania w najbliższą sobotę 22-go sierpnia, na terenie Hotelu Edison w Baranowie.

Początek obchodów przewidziany jest na godzinę 16-tą, przewodniczący Komisji Wydziałowych organizują transport z miejscowości oddalonych od Poznania.

Oczekujemy Waszego licznego przybycia i dobrej zabawy!