Organizacja Międzyzakładowa nr 58 ZR Wlkp

Komisja Podzakładowa Nr 13/2/P
NSZZ "Solidarność" ENEA Zielona Góra

Apel Przewodniczącego Komisji Krajowej Piotra Dudy do członków NSZZ "Solidarność"

Data publikacji: 8/05/2020

Apel Przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” do wszystkich Członków i Sympatyków Związku o poparcie w najbliższych wyborach kandydatury obecnego Prezydenta Andrzeja Dudy.

06.05.2020 r. Wideokonferencja Prezydium Krajowej Sekcji Energetyki

Data publikacji: 7/05/2020

W dniu 06 maja 2020 r. po raz kolejny w formie wideokonferencji odbyło się posiedzenie Prezydium Krajowej Sekcji Energetyki.
Podczas spotkania m.in:
1. Przeanalizowano uwagi i propozycje wniesione przez przedstawicieli KSE oraz innych central związkowych do przygotowywanego projektu PUZP dla branży energetycznej. Projekt zostanie teraz przygotowany jako tekst jednolity i poddany dalszym negocjacjom przez strony, choć w obecnej sytuacji pewnie nie będzie to łatwe.

Pismo Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" z dnia 28.04.2020 r. dot. tzw. Tarczy 3.0

Data publikacji: 7/05/2020

Komisja Krajowa w piśmie przekazuje informacje dot. projektu ustawy tzw. Tarczy 3.0. Intensywna praca Prezydium KK przyniosła oczekiwany efekt - sukces NSZZ „Solidarność”.

Umowa programowa pomiędzy Prezydentem RP Andrzejem Dudą a Komisją Krajową NSZZ “Solidarność”

Data publikacji: 6/05/2020

Prezydent Andrzej Duda podpisał z Przewodniczącym Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" Piotrem Dudą nową umowę programową, która stanowi kontynuację dokumentu podpisanego w 2015 roku z ubiegającym się wówczas o urząd prezydenta Andrzejem Dudą.

Aplikacja mobilna "Tygodnika Solidarność"

Data publikacji: 6/05/2020

image001.jpg„Tygodnik Solidarność” przyłącza się do akcji #zostańwdomu. Jednocześnie zachęca do lektury – od dziś wszystkie wydania „Tygodnika Solidarność”, zarówno nowe, jak i te archiwalne, dostępne są za darmo w aplikacji mobilnej. Aby otrzymać dostęp do darmowego „Tygodnika Solidarność” wystarczy pobrać i zainstalować aplikację „Tygodnik Solidarność”, dostępną w Google Play i App Store lub do pobrania bezpośrednio pod poniższym linkiem:

Wideokonferencja w Enei Serwis

Data publikacji: 5/05/2020

W dniu 05.05.2020 r. odbyła się wideokonferencja z udziałem Zarządu Enei Serwis oraz strony związkowej. Omówiono sytuację ekonomiczną spółki, a także wykonane i wykonywane w przyszłości prace w spółce.
Strony ustanowiły zwiększenie limitu nadgodzin na 2020 rok. Przekazano ustalenia ws. Regulaminu ZPC.

Strona internetowa Krajowej Sekcji Energetyki

Data publikacji: 4/05/2020

Logo KSE.jpgW związku z zaistniałą sytuacją pandemiczną, Sekretarz Krajowej Sekcji Energetyki Robert Jusis zachęca do śledzenia strony internetowej KSE. Aktualności z bieżących prac KSE dostępne są pod adresem:

Relacja z obchodów 35-lecia NSZZ "Solidarność"

Data publikacji: 25/08/2015

Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji z poznańsko-zielonogórskich obchodów 35-lecia powstania NSZZ "Solidarność". Jej autorem jest nasz kolega z Poznania Jarek Kordus.

Nasze obchody 35-lecia powstania NSZZ "Solidarność"

Data publikacji: 18/08/2015

35-lecie_nszz_s_logo_300.jpgRok 2015 poświęcony jest obchodom 35-lecia powstania NSZZ "Solidarność". Nasz związek zawodowy powstał na bazie wielu komitetów strajkowych, które przekształciły się w komisje założycielskie Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego "Solidarność". Jego rejestracja nastąpiła 10 listopada 1980 roku przez Sąd Wojewódzki w Warszawie.

W ramach naszej Komisji Podzakładowej rocznicę tą będziemy świętować wspólnie z członkami Komisji Podzakładowej z Poznania w najbliższą sobotę 22-go sierpnia, na terenie Hotelu Edison w Baranowie.