Organizacja Międzyzakładowa nr 58 ZR Wlkp

Komisja Podzakładowa Nr 13/2/P
NSZZ "Solidarność" ENEA Zielona Góra

Relacja z obchodów 35-lecia NSZZ "Solidarność"

Data publikacji: 25/08/2015

Zapraszamy do obejrzenia foto-relacji z poznańsko-zielonogórskich obchodów 35-lecia powstania NSZZ "Solidarność". Jej autorem jest nasz kolega z Poznania Jarek Kordus.

Nasze obchody 35-lecia powstania NSZZ "Solidarność"

Data publikacji: 18/08/2015

35-lecie_nszz_s_logo_300.jpgRok 2015 poświęcony jest obchodom 35-lecia powstania NSZZ "Solidarność". Nasz związek zawodowy powstał na bazie wielu komitetów strajkowych, które przekształciły się w komisje założycielskie Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego "Solidarność". Jego rejestracja nastąpiła 10 listopada 1980 roku przez Sąd Wojewódzki w Warszawie.

W ramach naszej Komisji Podzakładowej rocznicę tą będziemy świętować wspólnie z członkami Komisji Podzakładowej z Poznania w najbliższą sobotę 22-go sierpnia, na terenie Hotelu Edison w Baranowie.