Organizacja Międzyzakładowa nr 58 ZR Wlkp

Polski Sierpień rok 2016

Data publikacji: 30/08/2016

Kończy się miesiąc, jak co roku z kalendarza zniknie karta z kolejnym miesiącem Sierpniem. Często, zwłaszcza ci dla których jest to już po raz kilkudziesięciokrotny sierpień, zadajemy sobie pytanie: "Ile ich jeszcze pozostało…", "Co znaczy i ile dla mnie znaczy ten właśnie miesiąc" ?

Nagroda na Dzień Energetyka ustalona

Data publikacji: 21/07/2016

Zakończyliśmy rozmowy na temat wysokości nagrody na Dzień Energetyka. Rozmowy przebiegły pomyślnie, przedstawiciele Zarządu Enea S.A. wyrazili podziękowania dla wszystkich pracowników za wkład w budowanie wyniku GK ENEA.

Nagroda na Dzień Energetyka

Data publikacji: 15/07/2016

Wczoraj odbyło się spotkanie dotyczące wysokości Nagrody na Dzień Energetyka w spółkach GK Enea obszaru dystrubucji i obrotu.

Spotkanie w Kozienicach

Data publikacji: 14/07/2016

W Kozienicach spotkali się przedstawiciele związków zawodowych działąjących w GK ENEA. Było to bardzo ważne spotkanie, którego celem było wypracowanie wspólnego stanowiska w sprawie zabezpieczenia interesów pracowników GK ENEA podczas planowanych procesów restrukturyzacyjnych.

Spotkanie z Zarządem Enea Centrum

Data publikacji: 15/06/2016

W poniedziałek 13.06.2016 mieliśmy przyjemność spotkać się z Zarządem Enea Centrum Sp. z o.o. Rozmawialiśmy o toczących się w spółce projektach oraz problemach z którymi borykają się Pracownicy tej jednej z największych obecnie spółek Enea.

Spotkanie roczne z Zarządem Enea S.A.

Data publikacji: 15/06/2016

We wtorek 14.06.2016 w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym w Sierakowie odbyło się spotkanie Zarządu Enea S.A. z przedstawicielami wszystkich związków zawodowych działających w Grupie Enea, w tym po raz pierwszy także z tymi z LW Bogdanka S.A.

Dzieci z Solidarnością statkiem po Warcie

Data publikacji: 12/06/2016

W niedzielę 12 czerwca świętowaliśmy jeszcze Dzień Dziecka. Dzieci członków naszej poznańskiej Komisji Podzakładowej NSZZ "Solidarność" wraz z rodzicami odbyły z tej okazji podróż statkiem po Warcie z Solidarnością.

Smutna Matematyka w Enea Opeartor wzbudza emocje

Data publikacji: 31/05/2016

"Matematyka to królowa nauk, jej ulubieńcem jest prawda, a prostota i oczywistość jest strojem."

(Jan Śniadecki, polski astronom i matematyk)

Matematyka pozwala opisywać rzeczywistość w sposób obiektywny, lepiej rozumieć otaczający nas świat. Nasza „Smutna matematyka w Enea Operator” doczekała się ostrej odpowiedzi ze strony związku zawodowego „Synergia”.

Smutna matematyka w Enea Operator

Data publikacji: 20/05/2016

Jako NSZZ "Solidarność" złożyliśmy wnioski do Rad Nadzorczych spółek GK ENEA z postulatem odpisu z zysku z przeznaczeniem na fundusz socjalny. Dotarła do nas informacja, że Rada Nadzorcza Enea Operator odrzuciła nasz postulat. Ale nie to jest najsmutniejsze w tej historii. Najsmutniejsza jest... matematyka głosowania.

Obradowała Komisja Międzyzakładowa

Data publikacji: 11/05/2016

Wczoraj obradowała nasza Komisja Międzyzakładowa. Tym razem zebraliśmy się w Poznaniu.

Enea Oświetlenie z uzgodnieniem płacowym na rok 2016!

Data publikacji: 26/04/2016

Zdaje się, że zakończyliśmy cykl uzgodnień płacowych w spółkach objętych naszą działalnością. Zwieńczeniem tegorocznych negocjacji jest uzgodnienie płacowe w Spółce Enea Oświetlenie.

Kolejne uzgodnienie płacowe - Enea Logistyka

Data publikacji: 26/04/2016

W dniu wczorajszym - we wtorek 25-go kwietnia 2016, udało się nam dojść do porozumienia z kolejnym Zarządem spółki GK ENEA - Zarządem Enea Logistyka Sp. z o.o.

Podpisaliśmy uzgodnienie płacowe w Enea Operator

Data publikacji: 22/04/2016

Wczoraj (21 kwietnia 2016) w Sierakowie spotkaliśmy się z Zarządem Enea Operator Sp. z o.o. aby porozmawiać o zagadnieniach płacowych dotyczących Pracowników tej spółki w roku 2016.

Negocjacje płacowe w Enea Oświetlenie

Data publikacji: 20/04/2016

Dziś odbyły się negocjacje płacowe w spółce Enea Oświetlenie.

Negocjacje płacowe Enea Serwis

Data publikacji: 20/04/2016

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy negocjacje płacowe w spółce Enea Serwis Sp. z o.o.

Międzyzakładowy Zjazd Delegatów

Data publikacji: 15/04/2016

W dniach 12-13 kwietnia 2016r miał miejsce Międzyzakładowy Zjazd Delegatów naszej Organizacji Międzyzakładowej.

Wyniki wyborów w ENEA Operator Sp. z o.o.

Data publikacji: 1/04/2016

Znamy oficjalne wyniki wyborów na członka Zarządu ENEA Operator Sp. z o.o. wybieranego przez Pracownikow spółki.

Wielkanoc 2016

Data publikacji: 25/03/2016

Jakub Kamyk - nasz kandydat do Zarządu ENEA Operator Sp. z o.o.

Data publikacji: 25/03/2016

Trwa proces wyborczy wyborów członka Zarządu ENEA Operator Sp. z o.o. wybieranego przez wszystkich Pracowników Spółki. Popieranym przez nas oraz przez drugi największy związek zawodowy w GK ENEA czyli MZZP GK ENEA kandydatem jest Jakub Kamyk.

Druga tura rozmów płacowych

Data publikacji: 25/03/2016

Rozpoczęliśmy cykl drugich spotkań z Zarządami spółek poświęconych sprawom płacowym.